سبد خرید
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درباره ی گالری عاج نو

سلام، من عاطفه جولانی هستم، متولد 1370، دارای مدرک کارشناسی زمین شناسی از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد پترولوژی از دانشگاه تربیت مدرس تهران.

عضو بنیاد ملی نخبگان و سازمان نظام مهندسی معدن استان البرز.

از سال 1389 فعالیت خود را در زمینه ی طراحی و ساخت زیورآلات دست ساز شروع کردم و اولین حضور من در نمایشگاه عیدانه ی دانشگاه شهید بهشتی بود.

مثل بیشتر هنرمندان از صفر شروع کردم، حتی روز اول نمایشگاه فروش نداشتم و کم کم کارم مورد استقبال قرار گرفت

مسلما با گذشت زمان و کسب تجربه و البته ارائه ی طرح های بهتر، رونق کار بیشتر شد و استقبال مخاطبین از محصولات افزایش یافت.

طی دو سال پیاپی به عنوان غرفه ی برتر در نمایشگاه کارآفرینی دانشکده ی مدیریت دانشگاه شهید بهشتی تهران انتخاب شدم.

در پمج شنبه بازار هنر پارک رازی هم به مدت چند ماه حضور فعال داشتم.

فعالیت مجازی من، ابتدا با کانال تلگرام به نام گالری عاج شروع شد و بعد صفحه ی اینستاگرام. و بیشترین فروش من در سال 95 از فروش گردنبند مرغ آمین بود که به دلیل کیفیت بسیار بالا، قیمت مناسب و طراحی کاملا مشابه سریال شهرزاد، استقبال بی نظیری از این محصول شد و باعث رشد خیلی خوبی در کسب و کار من شد.

در سال 97 وب سایت خودم را با نام گالری عاج نو راه اندازی کردم و خوشبختانه مورد استقبال واقع شد، به دلیل برخی مسائل، برای مدتی کار ساخت زیورآلات را به طور کامل رها کردم و در حوزه ی گچبری مدرن به فعالیت مشغول شدم که در حال حاضر نیز در این زمینه مشغول فعالیت هستم و وب سایت من در این زمینه به آدرس atefejolani.ir  در حال حاضر در دسترس علاقمندان به این هنر می باشد.

در سال 1400 گالری هنری خود را در مهرشهر کرج افتتاح کردم که البته بخش اصلی این گالری در حوزه ی گچبری مدرن بود ولی بخش زیورآلات نیز در فضای گالری در جریان بود و مشتریان و علاقمندان به خرید زیورآلات دست ساز، را به خود جلب می کرد.

بهمن ماه 1402 و با آغاز زندگی مشترک، کسب و کار کلی خود را به منزل انتقال دادم و همسر همراه من، مرا دوباره به سمت و سوی ساخت زیورآلات سوق داد که البته بسیار فوق العاده بود و دوباره بعد از چند سال حس ناب طراحی و ساخت مرا به این تصمیم وا داشت که دوباره سایت خود را راه اندازی کرده و زیورآلات دست ساز خود را در دسترس افراد قرار دهم.

در حال حاضر کسب و کار من، در حوزه ی مشاغل خانگی قرار گرفته و امکان خرید به صورت آنلاین و البته سفارش طرح های دلخواه برای شما عزیزان فراهم است.

تلاش من همیشه بر ارائه ی کارهای متفاوت و خاص بوده، ساخت اکسسوری هایی که در بازار متداول نیست! و خوشبختانه بازخوردهای بسیار خوب در بخش نمایشگاهی و فروش آنلاین، باعث شد تا متوجه درست بودن مسیرم بشوم.

آنچه در این وب سایت می بینید، تمام حاصل تلاش، خلاقیت و هنر دست من است و برای تک تک آنچه که خلق می کنم، احترام قائلم و دوست دارم توسط کسانی مورد استفاده قرار گیرد که ارزش کار هنری را درک و با انرژی سنگ ها و انرژی تمامیت کار، ارتباط خوب و موثری برقرار کنند.

از شما به خاطر وقتی که برای خواندن این مطلب گذاشتید ممنونم

امیدوارم تجربه ی خوبی را در این وب سایت برای شما به یادگار بگذارم.

 

عاطفه جولانی، اردیبهشت 1403

زیورآلات دست ساز عاج نو