سبد خرید
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ضمانت مرجوعی کالا گالری عاج نو:

سنگ ها دارای انرژی هستند و مسلما اگر دست افراد زیادی قرار بگیرند، انرژی اصلی آن ها مختل شده و تاثیر اصیل خود را از دست خواهند داد.

در توضیح تمام محصولات ذکر شده که لطفا سایز انگشتر یا اندازه ی دور مچ خود را برای ما ارسال کنید، در صورت عدم ارسال توسط شما نیز، از طریق پیام این مسئله استعلام خواهد شد. بنابراین تمام سعی ما این است که محصولات مطابق خواست هر مشتری شخصی سازی شده و سپس ارسال شوند.

با این حال در مواردی که کالا به صورت هدیه خریداری شود و فرد خریدار اطلاعی از اندازه ی دقیق سایز انگشتر یا دور مچ یا میزان تنگی گردنبند نداشته باشد، محصول در صورت استفاده نشدن و فقط تست اولیه، تا 48 ساعت پس از دریافت قابل مرجوعی است. در این حالت به درخواست مشتری، یا مبلغ به حساب شما برگردانده می شود و یا محصول سایز بندی شده و مجدد برای شما ارسال خواهد شد.

مرجوعی به دلیل سایز نشدن فقط با ارسال عکس، قابل پذیرش می باشد و حق عدم قبول کالا بدون مدرک اثبات، نزد گالری عاج نو محفوظ می باشد.

هرگونه تغییر در شرایط ظاهری کالا، شامل تغییر سایز توسط مشتری، کم شدن تعداد سنگ ها، تغییر رنگ و …، کالا را از شرایط مرجوعی خارج کرده و حق عدم پذیرش مرجوعی محصول، نزد گالری عاج نو، محفوظ می باشد.

مرجوعی کالا گالری عاج نو